PL | EN

Handel tworzywami sztucznymi
Produkcja płatka PET
Produkcja chemii dla myjni samochodowych
Produkcja chemii dla recyklerów

zobacz ofertę
Kontakt z nami
56 464 93 66

O firmie

Firma Laurence działa na polskim rynku od 2006 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji chemii dla myjni samochodowych, firm recyklingowych i utylizacyjnych. Obecnie zajmujemy się także recyklingiem oraz handlem tworzywami sztucznymi ze szczególnym uwzględnieniem PET.

Od Stycznia 2017 mieścimy się w nowej lokalizacji przy ul. Droga Mazowiecka 23 w Grudziądzu. Zmiana lokalizacji umożliwiła nam dalszy rozwój i zwiększenie wolumenu produkcyjnego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu odpadów i produktów ubocznych z fabryk recyklingu butelki PET w całej Europie. Nasze produkty w postaci płatków PET z powodzeniem wykorzystywane są w produkcji włókna oraz folii.

Misją firmy Laurence jest dostarczanie Państwu niezmiennej jakości produktów, pozwalających na utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia Klienta. Wykwalifikowana kadra, ciągle doskonaląca swoją wiedzę oraz systematycznie ulepszane zaplecze produkcyjne, mają za zadanie dostarczanie coraz doskonalszych produktów dostosowywanych do specyficznych wymogów Klienta. Laurence opiera swój rozwój o innowacje. Prowadzimy badania nad opracowaniem specjalistycznych receptur i rozwiązań technologicznych. Dążymy do utrzymania stałej współpracy z Klientem, co pozwala na prowadzenie polityki cenowej ukierunkowanej na wspólny zysk.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.